radzynianka.phorum.pl

Forum dyskusyjne kibiców klubu LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński
Teraz jest Pn maja 06, 2024 23:49

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Wt paź 10, 2017 18:42 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 10, 2017 16:39
Posty: 3
Ja osobiście bardzo lubię odwiedzać sklepy firmowe Nike i Adidasa - obsługa jest naprawdę na poziomie, ubrania świetne i bardzo dobrze uporządkowane. Mają fajne regały na odzież wiszącą nawet w przypadku ubrań przecenionych, dzięki czemu nie musisz przekopywać się przez poskładane na stołach produkty, leżące najczęściej w nieładzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 10, 2017 18:42 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Śr paź 25, 2017 08:39 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 08:31
Posty: 3
ja lubie martes sport i 4F :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Pt lut 23, 2018 18:35 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 13, 2017 14:26
Posty: 19
Jak już jesteśmy przy temacie sportu to może polecicie jakiś fajny wysokościomierz? Tutaj https://www.euro.com.pl/opaski-monitoru ... ierz.bhtml
przeglądam rózne ale w sumie nie wiem czym kierować się przy wyborze. Ktoś mi doradzi? A może jakieś konkretne modele mi polecicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: So lis 17, 2018 09:40 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 06:05
Posty: 233
Witam wszystkich. Ze swojej strony chciałabym Wam polecic długie kozaki, jest to strona na której znajdziecie jeden z największych sklepów z obuwiem damskim w Polsce. Mają naprawde ogromny wybór produktów, a ceny wyjątkowo atrakcyjne. Warto zwrocic uwage na roznego rodzaju promocje, ktore odbywaja sie bardzo czesto. Polecam serdecznie zainteresowanym .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Cz mar 28, 2019 10:57 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 11:24
Posty: 17
Jak szukacie fajnych sportowych butów to zerknijcie tutaj - https://butymodne.pl/meskie-ax-boxing-c532.p267.html . Ja też uważam, że wygoda przede wszystkim. Tam mają całkiem spory wybór. Na wiosnę ja planuję kupić sobie jakieś nowe, ale to dopiero po wypłacie w kwietniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: N sie 04, 2019 11:10 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 10, 2018 11:24
Posty: 17
Jakby ktoś z Was szukał jakiś fajnych trampek to odsylam do tego sklepu - https://butymodne.pl/trampki-damskie-am ... .f121.html Dobrej jakoś no i ładne obuwie mają. Ja osobiście lubię takie sportowe obuwie, bo lubię zawsze czuć się komfortowo i swobodnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Pt gru 13, 2019 23:50 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 13, 2017 14:26
Posty: 19
Podrzucam Wam też linka do tych kurtek - https://www.ceneo.pl/Kurtki_meskie/Rodzaj:Zimowe.htm Jeżeli szukacie zimwych męskich, to może akurat coś wpadnie Wam w oko. Ja osobiście bardzo lubię robić zakupy online bo to dla mnie wygodne jest i nie tak czasochłonne, jak zwykłe zakupy w stacjonarnych sklepach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Cz gru 23, 2021 22:18 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 06:05
Posty: 233
Ja osobiście bardzo lubię bluzy damskie ponieważ są one bardzo wygodne a właśnie w swojej szafie mam bardzo mało bluz bez kaptura i zamówiłam sobie oczywiscie z tej strony. Polecam poniewaz jakośc ich produktówjest naprawdę na wysokim poziomie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 23, 2021 22:18 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL