radzynianka.phorum.pl

Forum dyskusyjne kibiców klubu LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński
Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:47

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: fajny sklep sportowy
PostNapisane: N kwi 21, 2013 13:50 
Offline

Dołączył(a): N kwi 21, 2013 13:43
Posty: 9
Macie jakieś ulubione sklepy z odzieżą sportową? Ostatnio znalazłam w necie fajne buty sportowe. Mają też tam oryginalne dresy i ciekawe trampki znanych firm. A wy w jakich sklepach kupujecie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 21, 2013 13:50 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: So cze 15, 2013 19:34 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 13, 2013 19:54
Posty: 10
ja szukam pokoju do przenocowania kilku osób. hotel troche droga sprawa a w domu ich nie pomieszczę i nie chce nawet. gdzie jest najbliższy hostel?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Śr sty 21, 2015 17:40 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 21, 2015 17:11
Posty: 8
ja lubie najzwyklejsze trampciory


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Wt sty 19, 2016 20:26 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 21, 2015 17:27
Posty: 8
Ja ostatnio sporo kupuję online i jeżeli szukasz fajnych butów sportowych to polecam New Balance. Teraz akurat tutaj: https://www.eobuwie.com.pl/new_balance.html mają fajną promocję, bo minus 20% od oryginalnej ceny (która i tak jest niższa niż w sklepie stacjonarnym).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Pn lut 08, 2016 19:20 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 08, 2016 19:11
Posty: 6
ja też preferuję trampki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: So lip 09, 2016 18:51 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 21, 2015 17:11
Posty: 8
Jeżeli chodzi o odzież i sprzęt turystyczny, survivalowy i sporty związane ze strzelectwem to polecam sklep bron.pl . Kiedyś interesowałem się strzelectwem. To bardzo uspokajająca dyscyplina sportowa. Uczy opanowania emocji i koncentracji. Strzelectwo sportowe obejmuje zarówno broń pneumatyczną [http://www.bron.pl/wiatrowki-i-akcesoria] jak i palną. Zazwyczaj gdy widzimy kogoś ze strzelbą kojarzy nam się z tarczą, ale w strzelectwie sportowym strzela się do tarczy stacjonarnej lub ruchomej. Do tarczy strzelamy w pozycji leżącej, klęczącej lub stojącej. Jest z tym związany odpowiedni strój strzelca.
Strzelanie do celów ruchomych - postaci dzika - było kiedyś nawet dyscypliną olimpijską, jednak zrezygnowano z niej z powodów humanitarnych. Pozostały za to strzały do rzutków na przykład Skeet . Ma to się kojarzyć ze strzelaniem do kaczek. Nawet w tej dyscyplinie używa się śrutu podobnie jak to robią myśliwi.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Wt sie 02, 2016 19:53 
Offline

Dołączył(a): So lip 11, 2015 08:54
Posty: 6
Osobiście kupuję (w sensie, że zamawiam, bo teraz w zasadzie kupuję tylko przez internet) buty w różnych miejscach. Punktem wyjścia jest cena, ale też patrzę na jakość, staram się znaleźć zawsze jakiś złoty środek, by buty odpowiadały mi lub rodzinie wizualnie, nie kosztowały fortuny i były dobre jakościowo. Ostatnio trafiłam na fajny model butów dziecięcych na http://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-dla-Dz ... e-230.html Buciki Hasby to świetna relacja cena-jakość i spokojnie mogę napisać, że to bucik "bardziej sportowy" choć sandałek. Jestem bardzo na tak i być może niebawem nabędę tam też drugą parę. Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Śr maja 10, 2017 19:17 
Offline

Dołączył(a): N sie 07, 2016 14:07
Posty: 2
Ciuchy sportowe można kupić nie tylko w sklepach sportowych, chociaż to oczywiście zależy co zamierzacie w tych ciuchach trenować, bo jeśli jakiś sporty ekstremalne czy zajmujecie się sportem zawodowo to pewnie lepiej będzie się w takim wypadku zaopatrzyć w wyspecjalizowanym sklepie. Dla przykładu mój mąż kupuje bluzy męskie w sklepie internetowym z ubraniami męskimi i damskimi. I bardzo sobie chwali te bluzy, że wytrzymałe, ciepłe, dobre jakościowo. On niestety szybko zużywa ubrania, ale generalnie te służą mu faktycznie dłużej. Nie chce uogólniać, bo to oczywiście zależy od wielu rzeczy, ale uważam, że czasem warto "dywersyfikować" sobie takie rzeczy. Na pewno wyjdzie nieco taniej, bo buty czy ciuchy które domyślnie są dedykowane dla różnych portów mam wrażenie że już na starcie są droższe. Przynajmniej tak mi się wydaje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Cz cze 01, 2017 18:04 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 01, 2017 17:58
Posty: 29
Moim zdaniem na pewno na miano fajnego sklepu sportowego zasługuje polarsport https://www.polarsport.pl/skitouring-rakiety/kaski-i-gogle.html . Można tam bowiem znaleźć wiele przydatnego sprzętu, jak również odzieży dla każdego, kto uwielbia spędzać czas w górach. Przy czym musimy pamiętać, że czy to planujemy wędrówkę górskimi szlakami, czy też wypad na narty, w każdym z tych przypadków należy się dobrze przygotować, jak również postawić na sprzęt najwyższej jakości. Od tego bowiem może zależeć nasze bezpieczeństwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: fajny sklep sportowy
PostNapisane: Pn wrz 25, 2017 14:04 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2017 13:54
Posty: 1
Dużo dobrego słyszałem o http://profit-sport.pl/ . Wybór duży, ceny przyzwoite. Polska marka, sprzęt idzie prosto od producenta, więc omijamy zabawy w pośredników. Kolega ostatnio zamawiał worek bokserski i jest bardzo zadowolony. Cena w stosunku do jakości świetna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 25, 2017 14:04 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL