radzynianka.phorum.pl

Forum dyskusyjne kibiców klubu LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński
Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:13

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Cz cze 20, 2013 19:46 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 13, 2013 19:54
Posty: 10
hej. przeszukuje sieć w poszukiwaniu czegoś takiego jak dobry kurs językowy. często internauci wskazują na szkoły językowe albo wyjazd za granice. gdyby tylko były takie możliwości... pozostają mi tylko kursy stacjonarne. trafiłem też na metodę językową 5s. zobaczcie recenzję w linku. wydaje się być czymś naprawdę innowacyjnym i wartym zainteresowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 20, 2013 19:46 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Śr sty 21, 2015 17:37 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 21, 2015 17:11
Posty: 8
też szukam dobrego kursu internetowego, ale jakoś chyba będzie mi ciężko zacząć, bo nie mam przekonania do gadania do szklanego ekranu (komputera). No nic, jak na razie przyuczam się z pomocą serwisu http://www.wsipnet.pl Po zarejestrowaniu jest dostęp do samodzielnej nauki, mi to pomaga. Mam nadzieję, że w końcu się przełamię! Czytałem na jakimś blogu o korepetycjach za pomogą SKype, niestety na bloga "wstąpiłem" przypadkiem i dziś już nawet nie umiem go znaleźć. Może coś o tym słyszałeś? Ponoć ta metoda staje się u nas dosyć popularna ale jakoś informacji nie ma za wiele, czyli wszyscy o tym wiedzą, ale niewiele osób zna jakies szczegóły... Ciekawi mnie głównie kwestia odpłatności za takie coś (przelew?) i w ogóle jakoś takiej nauki. Jak coś znajdziesz ciekawego to daj znać, please.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Pt lip 03, 2015 18:26 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 03, 2015 17:47
Posty: 8
najlepiej uczyć się mówiąc dużo w tym języku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Wt gru 15, 2015 20:45 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 21, 2015 17:27
Posty: 8
tak jak pisali poprzednicy, najlepiej nauczyć się języka przy konwersacjach, czyli albo opcja wyjechania do UK :) albo taniej, możesz poszukać kogoś, kto za rozsądną cenę będzie chciał z Tobą rozmawiać i korygować błędy. Polecam spróbowanie zadania pytania tutaj http://oferia.pl/zlecenia/lekcje-korepetycje/jezyk-angielski ja przez tę stronę kiedyś znalazłem bardzo fajnego korepetytora.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Pn lut 08, 2016 19:19 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 08, 2016 19:11
Posty: 6
atrix, przecież są takie możliwości, tu masz przykład: www.ef.pl/pg/kursy-jezykowe/ No chyba że coś innego miałeś na myśli, a ja Ciebie źle zrozumiałam. :-) Myślę, że nauka języka w środowisku "naturalnym" dla tegoż jest wartością samą w sobie i czymś nie do przecenienia. Miałam okazję kiedyś się zetknąć z zupełnie obcym językiem (i nie takim łatwym w sumie) i muszę powiedzieć, że dzięki przebywaniu w środowisku międzynarodowym zdołałam się nauczyć bardzo dużo, chociaż szczególnej wagi do tego wówczas nie przykładałam. Oczywiście z czasem się niestety wiele zapomina, a zwłaszcza jak się nie używa danego języka, ale taki wyjazd jest moim zdaniem najlepszym wyjściem. Ewentualnie konwersacje z native speakerem, ale gdybym miała wybór to zdecydowanie wybrałabym wyjazd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: So kwi 23, 2016 21:02 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 21, 2015 17:27
Posty: 8
No i na c o się zdecydowałaś?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Śr lis 21, 2018 11:51 
Offline

Dołączył(a): So kwi 21, 2018 16:12
Posty: 10
To jak szybko nauczysz się angielskiego zależy tylko od Ciebie.
Zapisz się do szkoły online https://speakingo.com/ i poświęcaj każdą wolną chwilę na naukę to jestem pewna, że
efekty będą szybko widoczne, a przecież o to Ci chodzi:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Pt lut 15, 2019 09:54 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 01, 2017 17:58
Posty: 29
Tak naprawdę w szybkiej nauce języka angielskiego dużą rolę odgrywa motywacja. Bądź co bądź, jeżeli ktoś nie może pozwolić sobie na dojeżdżanie do szkoły językowej, fajną opcją nauki dla niego np. angielskiego biznesowego, może się okazać platforma Ella Language http://www.ellalanguage.com/pl . Za jej pośrednictwem można bowiem uczyć się w niemalże dowolnym miejscu, co więcej nie trzeba się tutaj obawiać dużych kosztów, a można natomiast w ramach profitów, zapewnić swoim dzieciom naukę angielskiego w domu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: N lis 28, 2021 21:38 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 24, 2017 06:05
Posty: 233
Według mnie szybkim sposobem na naukę angielskiego jest zapisanie się na kursy które w tym pomogą. Polecam Wam szkoła językowa poznań , jest to firma zajmująca się nauką języków obcych. Zapoznajcie się z ich ofertą na stornie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szybko nauczyć się angielskiego
PostNapisane: Cz sty 13, 2022 22:48 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 20, 2018 11:00
Posty: 13
Szybko i skutecznie :) Tak byłoby najlepiej, znajomość języka angielskiego jest bardzo przydatna. A jak obejrzycie sobie ten materiał z kursu językowego https://www.youtube.com/watch?v=LqAJ_-n6itA , to będziecie wiedzieć, jakich błędów w trakcie nauki unikać. Taka wiedza się przydaje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 13, 2022 22:48 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL